HAKKIMIZDA

Yıllara dayanan tecrübesi ile EMRE MOBİLYA & İÇ MİMARLIK, Kartal Soğanlık ve çevresinde Mobilya sektöründe yer alan EMRE MOBİLYA & İÇ MİMARLIK, modüler mobilya sektöründe yön veren kuruluşların başında yer almaktadır.

• Her yıl geliştirdiği koleksiyonlarında ürün kalitesi, yenilikçiliği ve özgün tasarımlarıyla tüketici odaklı hizmeti ilke edinmiş EMRE MOBİLYA & İÇ MİMARLIK, trend öncüsü olmuş ve mutlak tüketici memnuniyetini esas ilke edinmiştir.

• Modern tasarımlı ürünlerinde fonksiyonaliteyi ön plana çıkarıp bunu şıklık ve sağlamlıkla bütünleştiren EMRE MOBİLYA & İÇ MİMARLIK, Mutfak ve Banyo Dolapları, Ray Dolap ve Kapı , İç Mekan Dizayn ve Dekorasyon faliyetleri gibi tüketicilerin mobilya konusunda tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

• Kartal ve çevresinde tüketici güveni ile EMRE MOBİLYA & İÇ MİMARLIK, hazırlamış olduğu kampanyalarla tüketicisini alım kolaylığı sağlamakta ve verdiği satış sonrası hizmetleri ile de tüketicisini ürünlerle ilgili her konuda bilgilendirmektedir.

• EMRE MOBİLYA & İÇ MİMARLIK ‘da dekorasyon adına aradığınız herşey, 100’ lerce fikir, modern mobilyalar, farklı tarzlar bir arada, kolay ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Kategorilerimiz

Hizmet verdiğimiz ve ürünlerimizin bulunduğu kategoriler aşağıdaki gibidir..

 1. Mutfak Tasarımları

  Birbirinden güzel Mutfak mobilyası tasarımlarımız ile her zaman bir adım öndesiniz..

 2. Banyo Tasarımları

  Özel Banya tasarımları , şık görünümlü mobilyalar ile izin ve misafirlerinizin  içi çok ısınacak.

 3. Ray Dolap ve Kapı Sistemleri

  Özel tasarım Ray ve Kapı sistemlerimiz hem güvenliğinizi hemde dekorunuzu üst seviyede tutacaktır.

 4. Size Özel Tasarım

  Hizmet verdiğimiz kategoriler ışığında istediğiniz ve sadece size özel olacak tasarımlar.

Misyon ve Vizyon

 • Rahat ve sağlıklı mobilyaları en hesaplı fiyata pazarlamayı hedefleyen temel prensibimiz doğrultusunda, tüm müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak. Çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak iş süreçlerini iyileştiren, ilgili kanun ve mevzuatlara saygılı, sosyal sorumluluklarının bilincinde bir kuruluş olmak.
 • Hayalinizdeki Mobilya ,Hayal ettiğiniz Fiyatlarla ! sloganıyla siz değerli müşterilerimize mobilyalarda kullanış rahatlığı ,modern çizgileri en hesaplı fiyata sunmaktayız. Rahatlık ve  görsel anlamda zevkinizi yansıtacak uygun ürünleri geliştirmek ,hedef pazarda liderliği yakalamak ve sürekliliği sağlamaktır.